Haber

AK Parti İl Başkanı Mumcu, partisinin 22. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti’nin 22. kuruluş yılı münasebetiyle bir açıklama yayınladı.

Mumcu yaptığı açıklamada, kurulduğu günden bu yana her zaman ve her koşulda milletin yanında olmanın, sorunlarını dinleyip çözüm üretmenin temel ilkeleri olduğunu belirtti.

Türkiye Yüzyılı vizyonuyla 2053 ve 2071 vizyonlarımıza uygun bir Türkiye inşa ettiklerini kaydeden Mumcu, “Geçmişten bugüne 22 yılda olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti’nde çeyrek asırdır AK davasının AK ekipleri, Genel Liderimiz ilk günkü aşk ve heyecanla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde emin adımlarla ilerleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Ülkenin geride kalan çeyrek asırda birçok başarıya imza atarak adeta bir döneme girdiğini vurgulayan Mumcu, şunları kaydetti:

“Ekonomiden savunma sanayine, sağlıktan iç ve dış siyasete, iktidara, tarımdan ulaştırmaya, turizmden insan haklarına kadar birçok alanda devrim niteliğinde çalışmalara imza attı. İçinde bulunduğumuz bu günlerde birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. ekonomik bir savaştan geçiyoruz.Politikamız çalışmak ve hizmettir.Davamız için aşkla, ‘halka hizmet, Allah’a hizmet’ anlayışıyla çalışıyoruz. teşekkürlerimi sunarım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu