Ekonomi

Avenue Therapeutics Nasdaq listesinde uzatma aldı

MIAMI – Nörolojik tedaviler konusunda uzmanlaşmış bir ilaç şirketi olan Avenue Therapeutics, Inc. (NASDAQ:ATXI), Nasdaq Sermaye Piyasası’nda devam eden listeleme gerekliliklerini karşılamak için Nasdaq Dinleme Paneli’nden uzatma onayı aldı. Şirketin 1.00 $ teklif fiyatı ve 2.5 milyon $ özsermaye kriterlerine uymak için 20 Mayıs 2024 tarihine kadar süresi bulunuyor.

Karar, 11 Mart 2024 tarihli olup Avenue Therapeutics’e Nasdaq kotasyonunu sürdürme seçeneklerini araştırması için ek süre tanımaktadır. Şirket çeşitli stratejileri aktif olarak değerlendirmekle birlikte, uzatılan zaman dilimi içinde uyum sağlayacağına dair bir kesinlik bulunmamaktadır.

Merkezi Miami’de bulunan Avenue Therapeutics şu anda spinal ve bulber musküler atrofi için AJ201, merkezi sinir sistemi hastalıkları için BAER-101 ve yetişkinlerde akut postoperatif ağrıyı yönetmek için IV tramadol dahil olmak üzere bir farmasötik aday portföyü geliştirmektedir. Sonuncusu Faz 3 klinik geliştirme aşamasındadır.

Fortress Biotech, Inc. (NASDAQ:FBIO) tarafından kurulan şirket, ürünlerinin klinik ve ticari ilerlemesi için çalışmaktadır. Bununla birlikte, her ilaç şirketinde olduğu gibi, geliştirme süreci klinik deneyler, ruhsatlandırma onayları ve pazar kabulü dahil olmak üzere önemli riskler ve belirsizlikler içermektedir.

Basın bülteni ayrıca, mevcut yönetim beklentilerine dayanan ve gerçek sonuçların önemli ölçüde farklılık göstermesine neden olabilecek çeşitli risk ve belirsizliklere tabi olan ileriye dönük ifadeler de içermektedir. Avenue Therapeutics, bu ileriye dönük beyanları basın açıklamasının ötesinde güncelleme niyetinde olmadığını vurgulamaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu