Haber

Ford Kuga’dan Yeni Donanım Paketi: ST-Line Black Package ile Yol Deneyimi Daha Sportif, Konforlu ve Özel

Tasarım ve teknolojinin kusursuz birleşimi olan ve her kesite hitap eden özellikleriyle büyük beğeni toplayan Ford Kuga, donanım paketi seçeneklerine ST-Line Black Package’i de ekledi. Ford’un performans DNA’sını bir üst noktaya taşıyan ST-Line Black Package; teknoloji ve konfor paketini standart hale getiriyor, dış dizayndaki siyah ayrıntılarıyla azamî görsel etkiyi yakalıyor. Çok daha sportif, ergonomik, fonksiyonel ve şık dokunuşlarla yol tecrübesini zenginleştiriyor.

Çarpıcı tasarımı, ileri teknolojileri, konforlu ve ergonomik iç dizaynı ile bir SUV’den beklenenin çok daha fazlasını sunan Ford Kuga;Style, Titanium ve daha sportif karakterli ST-Line versiyonlarının akabinde donanım paketini artık de ST-Line Black Packageile genişletiyor. Ford’un performans ve tasarım DNA’sını bir üst düzeye taşıyan ST-Line Black Package; çok daha sportif, özgün, şık ve teknolojik ayrıntılarıyla dikkat çekiyor.

Sofistike dış dizaynda ‘siyah’ başrolde

Ford Kuga’nın geriye gerçek uzanan ön farlar, daha uzun motor kaputu, daha eğimli art cam, genişleyen omuz ve alçalan tavan çizgisi, uzun dingil aralığına sahip akıcı sınırlarla tamamladığı itibarlı dış tasarımı ST-Line Black Package donanımıyla çok daha sofistike ve çarpıcı bir görünüme bürünüyor. Azamî görsel tesir için dış dizaynda; Kuga yazısından ST-Line logosuna, ayna kapağından ön tampon ve spoiler’a kadar ince düşünülmüş, premium siyah ayrıntılar öne çıkarken 20 inçlik alüminyum alaşım siyah jant da şık görünümü tamamlıyor.

Gelişmiş sürüş dinamikleri artık standart

Kuga ST-Line Black Package, akıllı ve ileri teknolojileri, her şartta ve sürüş modunda hem güvenliği hem de yüksek performansı garantiliyor. ST-Line versiyonunda opsiyonel sunulan teknoloji paketi ST-Line Black Package ile standart hale geliyor, geleceği bugünden yaşatıyor.

Gelişmiş donanım paketi, Dur& Kalk Özellikli Geliştirilmiş Adaptif Sürat Denetim Sistemi, Trafik Levhası Tanıma Sistemi, Şerit Hizalama, Çarpışma Tedbire Yardımcısı, Gece Görüş, Ara İhtar ve Yaya Algılama Özelliği ile Acil Durum Hareket Takviye Sistemi, Kör Nokta İkaz Sistemi ve Çapraz Trafik İhtar Sistemi üzere özellikler gelişmiş sürüş dinamiklerini de beraberinde getiriyor.

Kuga ST-Line Black Package donanımı, iç yerde da yolcu tecrübesini bir üst noktaya taşıyacak teknolojik yeniliklerle geliyor. Bu donanım paketiyle ile birinci sefer sunulan 12 istikametli yeni tasarım, AGR sertifikalı şoför ve ön yolcu koltukları araç içi işlevselliği artırırken değerli bir esneklik, fonksiyonellik ve konfor avantajı kazandırıyor. Isıtmalı ön cam, ısıtmalı direksiyon, ısıtmalı ön ve art koltukların yanı sıra akıllı bagaj kapağı üzere kullanıcı dostu ayrıntılar da ST-Line Black Package ile artık bir standart.

Sürüş özellikleri sınıf atlıyor

Euro NCAP tarafından en yüksek derecelendirme notu olan 5 Yıldız ile bedellendirilen Ford Kuga, ST-Line Black Package ile öteki donanım paketlerinde sunulan üstün güvenlik düzeyini yeni özelliklerle bir adım ileri taşıyor. 180˚ ön görüş kamerası, Şoför Dikkat Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarısı ve Adaptif Sürat Denetim Sistemi üzere gelişmiş uygulamalarla sürüş keyfini ve güvenliğini artırıyor.

Yeni donanım paketi, standart olan Şerit Hizalama Asistanı, Dinamik LED Ön Far Sistemi, Göz Hizası Gösterge Paneli ve Geri Görüş Kamerası üzere güvenlik özelliklerini Etkin Park Asistanı, Kapı Kenar Muhafazası ve Sürat Levhası Tanıma Sistemi üzere gelişmiş teknolojilerle destekliyor.

ST-Line BlackPackage ile, sınıfının en uygun verimliliğini sunan Ford Kuga’nın sportif ve dinamik sürüş özellikleri de sınıf atlıyor. En aktüel motor teknolojileriyle zenginleştirilen donanım, yeni 1,5L 182 PS EcoBoost Motor ile 182 PS güç üretiyor. 8 ileri tam otomatik şanzıman sunulan sistem varlıklı bir güç sunuyor.

Ford Kuga ST-Line Black Package; akik siyah, kurşun gri, manyetik gri, mercan kırmızı ve platin beyaz olmak üzere 5 farklı gövde rengiyle satışa sunuluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu