Yaşam

Kızılcık Şerbeti 21.Bölüm İzle Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Altın Sinema imzalı sevilen dizi Kızılcık Şerbeti bu hafta 21. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Show TV’de seyirciyle buluşan Kızılcık Şerbeti her bölümde olduğu gibi bu bölümüyle de sosyal medyada gündem yarattı. Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç’ın oturduğu, senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizi 21. bölümüyle seyirciden tam not aldı. Peki, Kızılcık Şerbeti’nin reytingleri alt üst eden bu bölümünde neler yaşandı? Kızılcık Şerbeti serisinin son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Onedio’da!

İşte Kızılcık Şerbeti 21. bölüm ön izleme ekranı ve son bölüm özeti!

Seyirciyi ekrana kilitleyen Kızılcık Şerbeti’nde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Çok konuşulan Kızılcık Şerbeti 21.bölümüne hep birlikte göz atalım ?

Kızılcık Şerbeti’nin 21.bölümünde Nursema, ailesiyle İbrahim’in ailesini bir araya getirir ve onlardan yaşananların hesabını sorar. Nursema için zor günler geride kaldı…

Nursema, yaşadığı korkunç şeyleri anlatıp gerçekleri herkese haykırdıktan sonra Alev’in evine döner.

Pembe ve Abdullah duydukları karşısında şokta! Kızlarının başına gelenleri öğrenince yıkılan anne ve baba, her yerde kızlarını arıyor.

Doğa ile Fatih arasında yeni bir gerilim vardır. Tabiat’ın stajyerliğine sert davranmaya çalışan Fatih, Tabiat’la karşı karşıya gelir.

Sönmez ve Mustafa heyecanla yeni işlerini kurmaya hazırlanıyor. Açılacak yeni restoran için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Fatih sonunda oteli satar. Kayhan yine köşeye sıkışır ve planlar yapmaya başlar. Peki, şimdi Kayhan’ın hedefi kim?

Kıvılcım ve Ömer’in tatmini yarım mı kalacak? Aralarındaki niyetlerin yapısı ve fikir ayrılıkları artıyor. Ancak ikili tüm bunları görmezden gelir ve aşklarına sarılır.

Abdullah, Doğa’nın Nursema’ya yardım ettiğini öğrenir. Doğa’dan öğrendikleriyle harekete geçen Abdullah’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm Özeti: Kızılcık Şerbeti Önceki Bölümde Neler Oldu?

Kızılcık Şerbeti önceki bölümde: Abdullah, Alev’le konuşmaya gitti ve beklenmedik bir itirafta bulundu. Sönmez’in gelmesiyle yarım kalan sohbete Alev’in evinde saklanan Nursema tanık oldu.

Sönmez, Alev ve Abdullah’ın Alev’in evinde görüşmesinden rahatsız oldu. Bu durumu ilk olarak Kıvılcım ile paylaşan Sönmez, Abdullah’ı uyarmaktan çekinmedi.

Bu sırada İbrahim’in ailesi balayı bahanesiyle Pembe’yi oyalamaya devam eder. Nursema ve İbrahim’in hala balayında olduğunu iddia ettiler. Nilay tesadüfen yolda İbrahim’i görür ama kimseyi ikna edemez. Gerçeklerin ortaya çıkmayacağını söylerken Nursema beklenmedik bir plan yaptı.

Kendine gelip olanları kabullenmiş gibi davranarak kocasının evine dönen Nursema, iki aileyi bir araya getirdi. Kendi ailesini davet ettiği yemekte bombayı patlattı. Böylece tüm gerçekler ortaya çıktı…

İşte Kızılcık Şerbeti’nin son bölümleri ?

Kingfisher 21.Bölüm İzleme Ekranı

Kızılcık Şerbeti SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu